• 2022. május 27. Tűzoltó bemutató

• Tüzet oltani, életeket menteni nagyon nemes hivatás. Ma a gyerekek ízelítőt kaphattak a túzoltók életéből. Munkájuk szépségéből és veszélyeiből egyaránt. Megnézhették a tűzoltó autó felszerelését. bele ülhettek, és még a "tűzoltást" is kipróbálhatták.

• 2022. 5.11. Vendégek köszöntése

• Kassa Délváros önkormányzata és Budapest XIII. kerület önkormányzata idén ünnepli testvérvárosi kapcsolatának huszadik évfordulóját. Óvodánk nagycsoportosai kedves műsorral köszöntötték a budapesti vendégeket. Szereplésünket köszönőlevéllel jutalmazták. Büszkék vagyunk ügyes gyermekeinkre.

• 2022. április 28. Kedves látogatók az iskolából

• A  Márai Sándor Alapiskola tanító néniei február óta, havi rendszerességgel meglátogatják óvodánk jövendőbeli elsőseit. Ismerkednek velük, és játékos tanulással felmérik a gyerekek tudásszintjét, képességeiket, kitartásukat. A gyerekek pedig nagy élvezettel vetik bele magukat a mókás tanulásba.

• 2022. május 2. Krisztus Urunk és a furulya

• A Cseperedő program keretében Keresztes Nagy Árpád hozta el hozzánk Fabók Mancsi Bábszínház előadását. Óvodánk gyermekei nagyon élvezték a furulyaszót, kobozpengést és dudanótát, mely előcsalogatta táncos kedvüket. Megtudták, hogy kitől kapta a magyar juhász a furulyát, s mi haszna belőle.

Az előadás szervesen illeszkedett Óvodánk Oktatási Programjához, mely az évszakok, a jeles napok és a néphagyományőrzés köré épül, lehetővé téve kultúránk, magyarságunk megőrzését.