• 2023 február 16 Karnevál

•    Nagy öröm a lányoknak, ha tündért, királylányt, nyuszit, nővérkét, pillangót vagy hableányt alakíthatnak. A fiúk lehetnek menő pilóták, baglyok, tigrisek, vagy akár denevérek. És már kezdődhet is a vidám móka, tánc, ugri - bugri egészen kifulladásig. Az óvónénik sem felejtették el, hogy milyen jó szórakozás az álarcosbál. Együtt táncoltak, örömködtek a gyerekekkel. A fényképek bizonyítják, hogy mindenki nagyon jól érezte magát!

• 2023 február 15. Planetárium

•    A nagycsoportosok és a középsősök a planetáriumba látogattak. Minél sötétebb volt a teremben, annál fényesebben ragyogtak a csillagok. Lenyűgöző látvány volt. Megnéztük a bolygókat, ahogy a nap körül keringenek. Láttuk a csillagjegyek képeit, az üstököst ahogy átsuhan az égbolton. Nagyon sok új információ birtokosai lettünk. Érdemes volt ellátogatni a palnetáriumba, állították egyhangulag a gyerekek.

• 2023 február. Szakkörtevékenység a középső csoportban - Agyagozás

•   Óvodánk oktatói-nevelöi programját szakkörök működtetésével tesszük színesebbé. Az agyagozás kiválóan fejleszti a gyerekek újjainak összerendezett finommozgását és a szem-kéz koordinációját. A közös élményen alapuló alkotás pedig örömmel, sikerélménnyel, megelégedéssel tölti el a gyermekek szívét.

• 2023 február 8. Farsang a Turgenyev utcai óvodánkban

•      Február 8.-án a Turgenyev utcai óvodánkban farsangi karnevált szerveztünk. Aznap nagy-nagy örömmel jöttek oviba a kalózok, dínók, tündérek és a sok kicsi állatka. Volt ott tánc, mulatság és játék bőven. Az óvonénik is kivették részüket a mulatságból. Büszkén alakították a méhecskét, az egérkét és a rongybabát. Hogy sokáig emlékezhessenek erre a kedves rendezvényre, a fényképész bácsi megörökítette a nap legszebb pillanatait!